سلام دوماستقبال شما دوستان عزیز از سایت دلگرممان کرد. مایه ی خرسندی بنده و دوستانم در این سایت است که جمعی چون شما در کنار خودمان داریم. 

همین استقبال در کنار اینکه ما در حال برطرف کردن همه ی ایرادهای فنی سایت هستیم شاید در برخی موارد انتشار نقدها و حتی عضویت بسیاری از شما را دچار کندی کرده باشد. 

این اولین تجربه برای همه ی ماست. از طراحان فنی گرفته تا خود بنده و دوستان منتقدم و حتی شما شاعران عزیز.وقتی با صبوری و مهربانی شما از این مراحل که عبور کنیم با سربلندی می توانیم سالها بعد به همه بگوییم:

همه ی ما در برداشتن اولین گام سهم داشتیم. 

با سلام دوباره

ارادتمند:

غلامرضا طریقی

 
در تلگرام به اشتراک بگذارید
ارسال کننده مقاله : غلامرضا طریقی
دیدگاه ها - ۷
سید مهدی منتظری » یکشنبه 25 تیر 1396
سلام بر دست اندرکاران گرامی سایت و عرض سپاس: .............. قصد دارم توجه شما را به نکته ای فنی مربوط به سایت جلب کنم. متأسفانه، سروده های شعرا در صفحه ی آنان قابل رؤیت نیستند، و در صفحه ای که نقد توسط اساتید صورت میگیرد نیز غالباً از میان چند سروده ی در حال نقد فقط یکی از آنها قابل مشاهده است، به گونه ای که در بیشتر موارد مشخص نیست روند نقد درباره ی چه سروده ای در جریان است. این امر بخشی از زحمت هر دو گروه (شعرا و ناقدین) را به هدر میدهد. خواهشمند است هر چه سریعتر نسبت به رفع این کاستی اقدام فرمایید تا این محفل هر چه پربارتر گردد. پیشاپیش بسیار سپاسگزارم.
غلامرضا طریقی » جمعه 02 تیر 1396
سلام جناب منتظری گرامی همانگونه که متوجه شده اید با برطرف شدن ایرادها سرعت انتشار نقدها نیز افزایش پیدا کرده. شعر شما نسگیز به منتقد تحویل داده شده و به محض نقد شدن منتشر خواهد شد
سید مهدی منتظری » پنجشنبه 01 تیر 1396
سلام. با توجه به اینکه اشعار ارسال شده قابل رؤیت برای اعضا نیستند، لطفاً اگر اشعار اینجانب (که بیش از ۲ ماه از زمان ارسال شان میگذرد و هنوز مورد نقد قرار نگرفته اند) به مقصد رسیده اند، به من اطلاع دهید. سپاس بیکران و بدرود.
غلامرضا طریقی » سه شنبه 23 خرداد 1396
سلام دوست بزرگوار. دلیل طولانی شدن پروسه استقبال غیرقابل پیش بینی دوستان بود. خوشبختانه با پیگیری ها و برنامه ریزی ها مشکلات برطرف شده و تا هفته ی آینده ضمن اصلاح طرح نقدها نیز با سرعت بیشتری و با تنوع بیشتری منتشر خواهند شد. پوزش ما را بپذیرید
ارسو ایمانی » پنجشنبه 18 خرداد 1396
سلام به اقای طریقی عزیز موفقیت شما باعث افتخاره سربلند باشید
سید مهدی منتظری » پنجشنبه 04 خرداد 1396
سلام و عرض خسته نباشید. نمیدانم اشعارم به دست تان رسیده اند یا خیر، زیرا با گذشت مدتی طولانی از ارسال نقدی بر آنها نمی بینم. لطفاً اطلاع دهید. سپاس.
افشین شجاع » دوشنبه 25 اردیبهشت 1396
آقای طریقی سلامی دوباره موفق باشین و سربلند.

برای ارسال نظر وارد پایگاه شوید.